abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Dasty Inox Professional Zobacz większe

Dasty Inox Professional 750 ml - Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej

DA 120079

Nowy produkt

Dasty

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej

Więcej szczegółów

17,13 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dasty Inox Profesional stworzony do profesjonalnego użytku, jest rewolucyjnym i innowacyjnym produktem opracowanym tak, aby skrócić czas przeznaczony na  czyszczenie i osiągnąć najlepsze efekty nawet na dużych powierzchniach stali nierdzewnej. Dasty Inox Professional ma szczególną formułę zawierającą specjalną mieszankę składników, pozwalającą na odtłuszczenie powierzchni, równocześnie eliminując charakterystyczne tlenki, które sprawiają, że stal ciemnieje i matowieje. Co więcej, dzięki temu, że czyszczona powierzchnia nie jest spłukiwana i nie musi wysychać, czyszczenie jest szybsze i wymaga mniej pracy.

Zastosowanie:
Idealny do czyszczenia dużych powierzchni  takich jak okapy, lodówki, zlewy, blaty robocze, armatura, windy i inne przedmioty pokryte powłoką ze stali nierdzewnej.

Sposób użycia:
Produkt należy rozpylić równomiernie bezpośrednio na czyszczonej powierzchni, wytrzeć do sucha papierowym ręcznikiem lub miękką szmatką (najlepsza będzie z mikrofibry, nie spłukiwać ani wycierać wilgotną szmatką

W przypadku tłustych plam, mocnego zabrudzenia, przebarwień (wskazujących na zabrudzenie) należy powtórzyć czynność. Nie zleca się nanoszenia produktu jednocześnie na całą powierzchnię, lecz pracę na małych kawałkach, gdyż dopuszczenie do wyschnięcia produktu może skutkować powstaniem zacieków.

Uwaga: Dzięki specjalnej formule, produkt Dasty Inox Professional może być używany do czyszczenia kabin prysznicowych. Produkt czyści również niewielkie osady wapienne bez pozostawiania smug i konieczności spłukiwania wodą.

Pojemność: 750 ml

Opinie

Napisz opinię

Dasty Inox Professional 750 ml - Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej

Dasty Inox Professional 750 ml - Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej