abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Dasty Degreaser Classic Zobacz większe

Dasty Degreaser Classic

Nowy produkt

Dasty

Silnie odtłuszczający uniwersalny środek czyszczący

Więcej szczegółów

17,90 zł brutto

  • 1 L

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dasty Degreaser Classic jest uniwersalnym płynem czyszczącym do twardych powierzchni o silnym działaniu odtłuszczającym. Jego zaletą jest różnorodność zastosowań.

Dasty Degreaser Classic zawiera specjalne składniki, używane w Europie wyłącznie przez  firmę Dasty. Nie zawiera rozpuszczalników. Działanie środka oparte jest na użyciu kombinacji substancji powierzchniowo czynnych, skutecznych szczególnie w usuwaniu takich zabrudzeń jak naturalny i mineralny tłuszcz, kurz i zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego.

- Różnorodność zastosowań.
- Silne działanie odtłuszczające.
- Formuła niezawierająca rozpuszczalników.
- Natychmiastowe działanie.

Zastosowanie:
Silnie zabrudzone powierzchnie zarówno w domu jak i poza –idealny do usuwania brudu pochodzenia mineralnego, (przypalonego oleju, smogu itp. ), czyszczenia przeróżnych powierzchni (rolety okienne, plastikowe i metalowe meble ogrodowe, grille, motocykle, plamy na tkaninach, sztuczne rośliny itp.), jak również odplamiania np. kołnierzyków i mankietów przed normalnym praniem.
Nie używać na materiałach zawierających poliwęglan (przezroczysty plastic [plexiglas] na kaskach, reflektorach samochodowych i motocyklowych, kabinach prysznicowych etc.)

Dla zastosowań innych niż poniżej wymienionych należy użyć Dasty Degreaser Professional a dla powierzchni ze stali nierdzewnej używać Dasty Inox Professional, aby uniknąć potrzeby spłukiwania powierzchni i czekania na wyschnięcie.

Sposób użycia:
Produkt należy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku uporczywego brudu, należy pozostawić produkt na ok. 4-5 minut, a  następnie spłukać;
Uwaga: Dla kolorowych powierzchni lub materiałów przed zastosowaniem na całej powierzchni należy najpierw wykonać test trwałości koloru w niewidocznym miejscu, aby uniknąć ewentualnych odbarwień.

Pojemność: 1 l

Opinie

Napisz opinię

Dasty Degreaser Classic

Dasty Degreaser Classic

Silnie odtłuszczający uniwersalny środek czyszczący

Produkty powiązane