abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Dasty Degreaser Classic 1 L - Uniwersalny odtłuszczacz Zobacz większe

Dasty Degreaser Classic Spray 1 L - Uniwersalny odtłuszczacz

DA 120574

Nowy produkt

Dasty

Silnie odtłuszczający uniwersalny środek czyszczący

Więcej szczegółów

16,51 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dasty Degreaser Classic jest uniwersalnym płynem czyszczącym do twardych powierzchni o silnym działaniu odtłuszczającym. Jego zaletą jest różnorodność zastosowań.

Dasty Degreaser Classic zawiera specjalne składniki, używane w Europie wyłącznie przez  firmę Dasty. Nie zawiera rozpuszczalników. Działanie środka oparte jest na użyciu kombinacji substancji powierzchniowo czynnych, skutecznych szczególnie w usuwaniu takich zabrudzeń jak naturalny i mineralny tłuszcz, kurz i zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego.

- Różnorodność zastosowań.
- Silne działanie odtłuszczające.
- Formuła niezawierająca rozpuszczalników.
- Natychmiastowe działanie.

Zastosowanie:
Silnie zabrudzone powierzchnie zarówno w domu jak i poza –idealny do usuwania brudu pochodzenia mineralnego, (przypalonego oleju, smogu itp. ), czyszczenia przeróżnych powierzchni (rolety okienne, plastikowe i metalowe meble ogrodowe, grille, motocykle, plamy na tkaninach, sztuczne rośliny itp.), jak również odplamiania np. kołnierzyków i mankietów przed normalnym praniem.
Nie używać na materiałach zawierających poliwęglan (przezroczysty plastic [plexiglas] na kaskach, reflektorach samochodowych i motocyklowych, kabinach prysznicowych etc.)

Dla zastosowań innych niż poniżej wymienionych należy użyć Dasty Degreaser Professional a dla powierzchni ze stali nierdzewnej używać Dasty Inox Professional, aby uniknąć potrzeby spłukiwania powierzchni i czekania na wyschnięcie.

Sposób użycia:
Produkt należy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku uporczywego brudu, należy pozostawić produkt na ok. 4-5 minut, a  następnie spłukać;
Uwaga: Dla kolorowych powierzchni lub materiałów przed zastosowaniem na całej powierzchni należy najpierw wykonać test trwałości koloru w niewidocznym miejscu, aby uniknąć ewentualnych odbarwień.

Pojemność: 1 l

Opinie

Napisz opinię

Dasty Degreaser Classic Spray 1 L - Uniwersalny odtłuszczacz

Dasty Degreaser Classic Spray 1 L - Uniwersalny odtłuszczacz

Silnie odtłuszczający uniwersalny środek czyszczący

Produkty powiązane