abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Chicopee - Dura Dry Zobacz większe

Chicopee - Dura Dry

ZPW CHI 0651

Nowy produkt

Chicopee

3,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

40-letnie doświadczenie Chicopee w oferowaniu profesjonalnych rozwiązań w zakresie czyszczenia zaowocowało opracowaniem rewolucyjnej ściereczki czyszczącej: DuraDry®. W naszym własnym laboratorium, bazując na szerokiej wiedzy w zakresie czyszczenia, nasi eksperci opracowali ściereczki DuraDry®. Niepowtarzalne ściereczki wykonane w 100% z mikrofibry gwarantują nieskazitelną czystość i najwyższą higienę. Te unikalne właściwości to nie wszystko – ściereczki DuraDry® to również najniższe koszty ekploatacji.


Najlepsza czystość:

Czystość ma kluczowe znaczenie w lokalach gastronomicznych. Ściereczki DuraDry® spełniają wszelkie wymagania niezależnie od rodzaju powierzchni, od szkła po stal nierdzewną.

Te unikalne ściereczki czyszczące, wykonane w 100% z mikrofibry, gwarantują najwyższą czystość każdej powierzchni. Resztki nie pozostają już na powierzchniach stalowych w kuchni, a stoły w restauracji są pozbawione smug dzięki doskonałemu wchłanianiu wody. Struktura rozszczepialnych włókien DuraDry® zapewnia zwiększoną powierzchnię czyszczenia, co pozwala uzyskać najlepsze możliwe jego efekty . Większość innych ściereczek czyszczących musi być sucha, by wchłaniać wilgoć, natomiast ściereczki DuraDry® gwarantują natychmiastowe wysychanie powierzchni nawet gdy są w stanie zwilżonym. W celu zapewnienia najlepszych efektów czyszczenia , ściereczki DuraDry® należy uprzednio spłukać i wykręcić. Ściereczki DuraDry® zapewnią w mgnieniu oka suchość każdej powierzchni.

Super higiena:
W każdej branży, a szczególnie w branży gastronomicznej, wysoka jakość higieny jest niezbędna do zapewnienia bezpieczeństwa i czystości.

Ściereczki DuraDry® posiadają m.in. certyfikat dopuszczenia do kontaktu z żywnością Food Contact Clearance (FCC), który gwarantuje najwyższy stopień czystości. Certyfikacja FCC świadczy o bezpieczeństwie we wszystkich miejscach przygotowywania żywności, gdyż zapewnia, że podczas stosowania ściereczki zanieczyszczenia nie są przenoszone na powierzchnie ani na żywność. Nawet podczas stosowania ściereczek DuraDry®w mokrych lub oleistych warunkach, na czyszczoną powierzchnię ani do żywności nie przedostaną się żadne niebezpieczne substancje, co sprawia, że ściereczki DuraDry® są najbardziej higieniczne.

Ponadto rozwój bakterii na ściereczce jest znacząco ograniczony, o czym świadczy certyfikacja w zakresie właściwości antybakteryjnych. To jedyna ściereczka na rynku posiadająca zarówno certyfikację FCC i certyfikację w zakresie właściwości antybakteryjnych. Krótko mówiąc, „100% Higieny”.

Ściereczki DuraDry® spełniają normę HACCP, co oznacza, że są dostępne w różnych charakterystycznych kolorach. Można je łatwo przyporządkować różnym obszarom pracy, co pozwala uzyskać najwyższą higienę.

Najlepsza cena:
Ściereczki DuraDry®są niezwykle trwałe. Nawet po wielokrotnym praniu zachowują swoje unikalne właściwości. Ściereczki DuraDry® charakteryzują się więc znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

DuraDry spełniają, a nawet wykraczają poza standardy „100% Higieny” – najwyższego możliwego poziomu higieny. Ściereczki DuraDry® oferują dokonały stosunek jakości do ceny, ponieważ można ich używać nawet do 365 razy.

-   Ściereczki DuraDry® są bardzo wytrzymałe i mogą sprostać wymaganiom branży gastronomicznej.
-   Można je prać do 365 razy, a mimo to zachowują one swoje właściwości czyszczące i higieniczne.
-   Ponieważ DuraDry® są wielokrotnego użytku, koszty ich stosowania są znacznie niższe niż jakichkolwiek innych ściereczek.

Rozmiar:
34 x 40  cm

Ściereczki oferowane są na sztuki bez opakowania, chyba że zakupione zostanie 5 sztuk gdyż taka ilość znajduje się w opakowaniu.

Opinie

Napisz opinię

Chicopee - Dura Dry

Chicopee - Dura Dry