abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Clinex Textile EXT Zobacz większe

Clinex Textile EXT 1L

CLI 77-190

Nowy produkt

Płyn do prania ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki

Więcej szczegółów

30,89 zł brutto

-10%

34,32 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex Textile EXT to profesjonalny preparat do ekstrakcyjnego prania dywanów, wykładzin, obić tapicerskich i tapicerki samochodowej.  Zapewnia doskonały efekt czyszczenia, usuwa brud i plamy z głębszych warstw tkaniny. Posiada właściwości czyszczące, odtłuszczające oraz zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pielęgnuje i ożywia kolory. Doskonale działa nawet w zimnej i twardej wodzie.

- Nisko pieniący
- Usuwa nieprzyjemne zapachy
- Posiada właściwości antystatyczne

Zastosowanie:
Pranie ekstrakcyjne dywanów, wykładzin, tapicerek i obić tapicerskich za pomocą odkurzaczy lub maszyn piorących lub praniu ręcznym.pobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pielęgnuje i ożywia kolory. Doskonale działa nawet w zimnej i twardej wodzie.

Sposób użycia:
Rozcieńczyć produkt z wodą 1:5 lub 1:10 w zależności od stopnia zabrudzenia. Przed użyciem sprawdzić trwałość kolorów poprzez naniesienie preparatu w niewidocznym miejscu. Nie używać do tapicerki skórzanej. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń dopuszcza się zwiększenie stężenia produktu po uprzednim sprawdzeniu jego działania. Uwaga: Przed zastosowaniem produktu sprawdzić działanie na niewielkiej powierzchni

Opinie

Napisz opinię

Clinex Textile EXT 1L

Clinex Textile EXT 1L

Płyn do prania ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki