abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Swish - Aromx 35 Zobacz większe

Swish Aromx 35

Nowy produkt

Swish

Bio-enzymatyczny preparat do neutralizacji przykrych zapachów

Więcej szczegółów

38,75 zł brutto

-10%

43,06 zł brutto

  • 946 ml

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Swish Aromx 35 to kanadyjski preparat stanowiący szczepy niepatogennych, aktywnych kultur bakterii zdolne do pochłaniania substancji organicznych, które wydzielają przykre zapachy. Preparat głęboko penetruje drobne szczeliny i pęknięcia w posadzce reagując z odpadkami pochodzenia organicznego w tych trudnych do czyszczenia miejscach. Preparat eliminuje nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie świeżością. Szerokie spektrum działania, nie jest szkodliwy dla środowiska.

Zastosowanie:
Preparat przeznaczony  do zwalczania wszelkiego rodzaju przykrych zapachów w toaletach, łazienkach, pojemnikach na odpadki, kuchniach, pomieszczeniach, wykładzinach dywanowych, odchodów zwierząt, ścieków itp.- wszędzie gdzie pojawia się problem z usunięciem przykrego zapachu. Preparat można używać w koncentracie lub jako rozcieńczony.

Sposób użycia:
Rozpylić kilka kropel Aromx 35 bezpośrednio na źródło przykrego zapachu lub jego otoczeniu, jak np. pisuary, sedesy, umywalki, pojemniki na odpady, kratki ściekowe, pokoje hotelowe itp. (przed zastosowaniem, za pomocą kilku kropel preparatu,wykonaj test na trwałość koloru dywanu lub tkaniny) lub po prostu dodać niewielką ilość do środka, stosowanego do czyszczenia. Preparat można stosować w koncentracie lub jako rozcieńczony.

Rozcieńczanie:
Usuwanie przykrych zapachów  w pomieszczeniach: gotowy do użytku lub w rozcieńczeniu 1-1.

Usuwanie przykrych zapachów w kratkach ściekowych: wlać 0,5-1,0L preparatu kratki pozostawić na pewien czas, nie spłukiwać. Serwis bieżący -  uzupełniać preparat w kratce ściekowej dwa razy w tygodniu poprzez dolewanie ok. 100ml

Usuwanie przykrych zapachów z tapicerki i wykładzin dywanowych: rozcieńczyć preparat w proporcji 1:10, rozpylić roztwór na czyszczonej powierzchni i usunąć z niej zabrudzenia. Następnie ponownie rozpylić NIE ROZCIEŃCZONY preparat, a następnie spłukać powierzchnię wodą lub pozostawić do wyschnięcia.

Wartość pH: 7,5
Okres przydatności:
24 miesiące
Pojemność:
946 ml

Opinie

Napisz opinię

Swish Aromx 35

Swish Aromx 35

Bio-enzymatyczny preparat do neutralizacji przykrych zapachów