abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Clinex - Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh 1L Zobacz większe

Clinex Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh 1L

CLI 77-348

Nowy produkt

Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów

Więcej szczegółów

29,89 zł brutto

-10%

33,21 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh to nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów. Zawiera aktywne nanocząsteczki, które łącznie z innymi składnikami sprawiają, że preparat ma unikatową zdolność likwidowania nieprzyjemnych zapachów. Usuwa przykre zapachy pochodzenia organicznego przez ich katalityczne utlenianie, oczyszcza powietrze dając trwały efekt świeżości. Posiada własności permanentnego działania, a nie tylko w chwili zastosowania. Aktywne nanocząsteczki neutralizują całkowicie nieprzyjemne zapachy, usuwając nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny jego powstawania. Nie pozostawia plam.

Zastosowanie:
Do neutralizacji zapachów. Zwalcza i neutralizuje zapachy kuchenne i sanitarne, zapach dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachy gnilne oraz przykre zapachy zwierzęce (pies, kot, koń) i roślinne. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy, lecz całkowicie je neutralizuje.

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić w powietrzu kierując strumień w górę bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Pojemność: 1 l

Opinie

Napisz opinię

Clinex Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh 1L

Clinex Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh 1L

Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów