abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Clinex DishHard Zobacz większe

Clinex Dish Hard 10L

CLI 77-056

Nowy produkt

Płyn do mycia naczyń w twardej wodzie do zmywarek gastronomicznych

Więcej szczegółów

219,19 zł brutto

-10%

243,54 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex DishHard posiada bardzo dobre właściwości myjące w bardzo twardej wodzie, usuwa zaschnięte resztki żywności, napojów oraz bardzo tłuste zabrudzenia. Radzi sobie z trudno zmywalnymi zabrudzeniami po kawie, herbacie, skrobi oraz białkach, usuwa również ślady szminki. Preparat może być stosowany do mycia porcelany, stali nierdzewnej, szkła i sztućców. Nowoczesna formuła przeciwdziała osadom wapiennym, magnezowym i krzemianowym.  Zaleca się stosowanie razem ze środkiem nabłyszczającym Clinex DiShine, uzyskując tym samym super połysk. 


Zastosowanie:
Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Sposób użycia:
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego. Zalecane stężenie robocze od 1 ml do 5 ml na 1 L wody, w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia mytych naczyń. Uwaga: Preparat nie nadaje się do mycia naczyń miedzianych, mosiężnych i aluminiowych. Środek do użytku profesjonalnego z zastosowaniem systemów dozujących.

Opinie

Napisz opinię

Clinex Dish Hard 10L

Clinex Dish Hard 10L

Płyn do mycia naczyń w twardej wodzie do zmywarek gastronomicznych

Produkty powiązane