abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Clinex W3 Forte Zobacz większe

Clinex W3 Forte 1L

CLI 77-634

Nowy produkt

Preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach

Więcej szczegółów

21,59 zł brutto

-10%

23,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex W3 Forte to kwaśny preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach. Stosowany na wszystkich odpornych na działanie kwarów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Likwiduje przykre zapachy urynowe.

Zastosowanie:
Środek przeznaczony jest do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, elementów ze stali nierdzewnej, glazury, posadzek, fug, spoin cementowych

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć.
Na zabrudzoną powierzcnię należy równomiernie nanieść preparat , dokładnie rozporwadzić, pozostawić na około 1 minutę, po czym powierzchnię zmyć bieżącą wodą. Preparat nie pozostawia smug, nie wymaga wycierania do sucha.

Uwaga:
Nie stosować na kamieniach naturalnych zawierających wapień jak np. trawertyn, wapień muszlowy. Nie stosować na aluminium, powierzchniach lakierowanych i szkle aktrylowym. Nie stosować na materiałach o uszkodzonej nawierzchni emaliowanej lub pokrytej chromem. Przed zastosowaniem na tworzywie sztucznym i armaturze należy zapoznać się ze wskazówkami producenta. Nie mieszać ze środkami czyszczącymi zawierającymi chlor oraz zasady - możliwość powstania szkodliwych oparów!

Opinie

Napisz opinię

Clinex W3 Forte 1L

Clinex W3 Forte 1L

Preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach