abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Clinex Drill 1L Zobacz większe

Clinex Drill 1L

CLI 77-005

Nowy produkt

Żel do udrażniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych.

Więcej szczegółów

19,93 zł brutto

-10%

22,14 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex Drill to gotowy do użycia żel do udrażniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Szybko rozpuszcza wszelkie stałe i organiczne zanieczyszczenia takie jak: tłuszcz, papier, watę, odpadki kuchenne. Forma żelowa pozwala na osadzanie się preparatu na ściankach rur przedłużając proces działania. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Nadaje się do udrażniania rur zarówno w kuchni jak i łazience.  

Zastosowanie:
Syfony kuchenne, umywalkowe, muszle klozetowe,odpływy wannowe i prysznicowe. Stosowany zarówno w domu, jak i w gastronomii, hotelarstwie.

Sposób użycia:
Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności. W celu otwarcie opakowania należy docisnąć nakrętkę i obrócić zgodnie z rysunkiem  na nakrętce. Przy wlewaniu preparatu do kanalizacji zachować szczególne środki ostrożności. Wlać do zatkanego odpływu 200-500 ml preparatu, pozostawić na 15-30 minut, celem rozpuszczenia złogów znajdujących się w odpływie, następnie obficie spłukać ciepłą wodą (nie wrzącą). w razie konieczności czynność powtórzyć. Nie dopuszczać do całkowitego zatkania przewodów kanalizacyjnych.

Pojemności: 1 l

Opinie

Napisz opinię

Clinex Drill 1L

Clinex Drill 1L

Żel do udrażniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych.