abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Swish - Food Service 1L Zobacz większe

Swish Food Service gotowy 1L

SW FS/1

Nowy produkt

Swish

Gotowy bezzapachowy preparat myjąco-dezynfekcyjny usuwający tłuszcze

Więcej szczegółów

13,39 zł brutto

-10%

14,88 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Swish Food Service to gotowy, kanadyjski środek do mycia i dezynfekcji. Zabija bakterie występujące podczas procesu przygotowywania posiłków na masową skalę, jednocześnie usuwając tłuszcze oraz oleje. Produkt na bazie czwartorzędowych związkach amonowych. Stosowany w przemyśle spożywczym, tam gdzie występuje proces produkcji spożywczej, włącznie z chłodniami mięsnymi, magazynami żywności, w przetwórstwie rybnym, drobiowym, mleczarskim, placówkach służby zdrowia itp. Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego         
                                                            
Zastosowanie:
W przemyśle spożywczym, tam gdzie występuje proces produkcji spożywczej, włącznie z chłodniami mięsnymi, magazynami żywności, w przetwórstwie rybnym, drobiowym, mleczarskim, placówkach służby zdrowia itp. Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego.
Preparat Food Service jest doskonałym środkiem myjącym tłuste powierzchnie.

Do dezynfekcji:
Twarde powierzchnie, podłogi, ściany, wyposażenie stosowane w przetwórstwie spożywczym, blaty stołów, lady, wieszaki wystawowe na mięso, drób, w procesie pakowania warzyw i owoców, chłodnie mięsne w supermarketach, kuchnie lub inne strefy w procesie przetwórstwa spożywczego. Rozprowadzić roztwór na powierzchni  na okres minimum 10 min. Preparat nie wymaga spłukiwania, jednakże w przypadku mycia i dezynfekcji powierzchni lśniących w celu uniknięcia powstawania widocznych osadów, zaleca się  przed całkowitym odparowaniem preparatu, wytrzeć do sucha lub przemyć powierzchnię wodą pitną.
Pleśń:
W procesie usuwania zapobiegania, pleśni, spryskać pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną  powierzchnię  wodą pitną.
Sanityzacja powierzchni mających kontakt z żywnością:
Rozprowadzić roztwór na całej powierzchni, pozostawić na 60 sek.
pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną  powierzchnię wodą pitną. Przygotowywać świeży roztwór do każdego użycia.
Skuteczność bakteriobójcza:
Na podstawie przeprowadzonych testów preparatu wykazał on wysoką skuteczność bakteriobójczą przeciwko: bakteriom coli, pałeczkom salmonelli, gronkowcowi złocistemu, paciorkowcom i grzybom.

Wartość pH = 12,05-13,05
Pozwolenie na obrót produktem biobójczym:
Decyzja Ministra Zdrowia nr 3514/08
Okres przydatności: 36 miesięcy
Pojemność: 1 l

Opinie

Napisz opinię

Swish Food Service gotowy 1L

Swish Food Service gotowy 1L

Gotowy bezzapachowy preparat myjąco-dezynfekcyjny usuwający tłuszcze