abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Swish - Food Service 5000 Zobacz większe

Swish Food Service 5000

Nowy produkt

Swish

Koncentrat do mycia piekarników i grilla

Więcej szczegółów

20,15 zł brutto

-10%

22,39 zł brutto

  • 1 L
  • 5 L

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Swish Food Service 5000 to kanadyjski niezwykle skuteczny preparat do usuwania przypaleń, plam z oleju i tłuszczu. Może myć stosowany na powierzchnie stalowe, niklowane i szklane. Nie należy go używać do czyszczenia powierzchni z aluminium, brązu, cynku i żelaza galwanizowanego.

Zastosowanie:
Ułatwia czyszczenie grilla, płyt, pochłaniaczy, komory wędzarnicze, wentylatorów, patelni, piekarników i wyposażenia. Można stosować do innych powierzchni, np. stali, żelaza, niklu, szkła. Ciepłe powierzchnie jest łatwiej czyścić. Podgrzewać do temp 80°C.

Sposób użycia:

1. Piekarniki i inne sprzęty kuchenne:
Regularne mycie - roztwór 1 :3. Nanieść roztwór na powierzchnie, pozostawiając na 2-5 minut. Szorować nylonową myjka lub padem, jeśli to konieczne. Wytrzeć suchą ścierką lub gąbka. Spłukać wodą.
Przypalenia - stosować bez  rozcieńczenia. Pozostawić na 5 minut. szorować myjką lub gąbką jeżeli to konieczne. Spłukać wodą lub wytrzeć do sucha.
2. Grill i płyty:
Lekkie zabrudzenia: - rozcieńczyć 1:20 lub 1:30 Nałożyć i pozostawić na 5 minut. Szorować odpowiednim padem, dobrze spłukać wodą.
Średnie zabrudzenie - rozcieńczyć 1:3 lub 1:4 Nałożyć i pozostawić na 5 minut. Szorować odpowiednim padem, dobrze spłukać wodą.
Silne zabrudzenie - Nałożyć w rozcieńczeniu 1:1 na oporne przypalenia lub tłuszcz, pozostawić na 5 min. Grube przypalone warstwy usuwać skrobakiem lub padem, dobrze spłukać wodą..
Uwaga: Zneutralizować powierzchnie sokiem z cytryn lub octem, następnie posmarować tłuszczem roślinnym lub zwierzęcym, co zapobiega ponownemu przypalaniu.
3. Pochłaniacze i wentylatory:
Rozcieńczyć 1:4, spryskać powierzchnie, pozostawić na 5 min, przetrzeć gąbką. Spłukać wodą.
4. Patelnie:
Usunąć nadmiar tłuszczu. Rozcieńczyć 1:3, nalać na patelnię, rozgrzać roztwór do 80°C na czas około 5 min. Usunąć roztwór, spłukać dobrze wodą.

Wartość pH: 12,9 - 13,9
Okres przydatności: 24 miesiące
Pojemność: 1 l, 5 l

Opinie

Napisz opinię

Swish Food Service 5000

Swish Food Service 5000

Koncentrat do mycia piekarników i grilla

Pliki do pobrania