abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Swish - Food Service Zobacz większe

Swish Food Service

Nowy produkt

Swish

Bezzapachowy preparat myjąco-dezynfekcyjny usuwający tłuszcze

Więcej szczegółów

110,51 zł brutto

-10%

122,79 zł brutto

  • 5 L

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Swish Food Service to kanadyjski, bezzapachowy, skoncentrowany środek do mycia i dezynfekcji. Zabija bakterie występujące podczas procesu przygotowywania posiłków na masową skalę, jednocześnie usuwając tłuszcze oraz oleje. Produkt na bazie czwartorzędowych związkach amoniowych.

Zastosowanie:
W przemyśle spożywczym, tam gdzie występuje proces produkcji spożywczej, włącznie z chłodniami mięsnymi, magazynami żywności, w przetwórstwie rybnym, przemyśle drobiarskim (w tym do mycia i dezynfekcji jaj), mleczarskim, placówkach służby zdrowia itp. Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego. Preparat Food Service jest doskonałym środkiem myjącym tłuste powierzchnie.

Rozcieńczanie:
Do dezynfekcji: Twarde powierzchnie, podłogi, ściany, wyposażenie stosowane w przetwórstwie spożywczym, blaty stołów, lady, wieszaki wystawowe na mięso, drób, w procesie pakowania warzyw i owoców, chłodnie mięsne w supermarketach, kuchnie lub inne strefy w procesie przetwórstwa spożywczego. Stosować w rozcieńczeniu 1: 25 Rozprowadzić roztwór na powierzchni na okres minimum 10 min. Preparat nie wymaga spłukiwania, jednakże w przypadku mycia i dezynfekcji powierzchni lśniących w celu uniknięcia powstawania widocznych osadów, zaleca się przed całkowitym odparowaniem preparatu, wytrzeć do sucha lub przemyć powierzchnię wodą pitną.
Pleśń: W procesie usuwania zapobiegania, pleśni, stosować 1:25, pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną powierzchnię wodą pitną.
Sanityzacja powierzchni mających kontakt z żywnością:
Stosować rozcieńczenie 1:80. Rozprowadzić roztwór na całej powierzchni, pozostawić na 60 sek. Pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną powierzchnię wodą pitną. Przygotowywać świeży roztwór do każdego użycia.
Skuteczność bakteriobójcza:
Na podstawie przeprowadzonych test6w preparatu w rozcieńczeniu 1:25 wykazał on wysoką skuteczność bakteriobójczą przeciwko: bakteriom coli, pałeczkom salmonelli, gronkowcowi złocistemu, paciorkowcom i grzybom.

Wartość pH: 13,05
Okres przydatności: 36 miesięcy
Pojemność: 3,78 l

Opinie

Napisz opinię

Swish Food Service

Swish Food Service

Bezzapachowy preparat myjąco-dezynfekcyjny usuwający tłuszcze

Pliki do pobrania