abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Obniżka! Swish Scale Remover 1L Zobacz większe

Swish Scale Remover 1L

SW SR1

Nowy produkt

Swish

Preparat do usuwania osadów pochodzenia mineralnego (odkamieniacz)

Więcej szczegółów

20,38 zł brutto

-10%

22,64 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Swish Scale Remover jest kanadyjskim preparatem przeznaczonym do skutecznego usuwania nagromadzonego osadu wapiennego lub rdzy. Produkt zawiera w swym składzie m.in. mieszankę kwasów organicznych dzięki czemu powierzchnie przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej, miedzi (armatura łazienkowa) mogą odzyskać swój naturalny połysk. Należy pamiętać jednak żeby zabieg czyszczenia był wykonywany regularnie.

Zastosowanie:
Preparat może być stosowany do czyszczenia armatury łazienkowej, pisuarów, sedesów, umywalek, itp., ekspresów do kawy, srebra, czajniczków do kawy i herbaty. Można stosować w rozcieńczeniu 1-1/18

Sposób użycia:
1. Łazienki : Aby usunąć osady kamienia wapiennego lub rdzy z powierzchni umywalki lub sedesu wystarczy przetrzeć je szmatką lub gąbką zwilżoną nie rozcieńczonym preparatem a następnie spłukać ją wodą.
2. Ekspresy do kawy : przygotować roztwór preparatu rozcieńczając go w zimnej czystej wodzie w stosunku 1:8 a następnie przepuścić ten rozwór przez ekspres do kawy. Przed przystąpień do parzenia kawy należy co najmniej dwukrotnie przepłukać go wodą.
3. Czajniczki do kawy, herbaty i naczynia kuchenne: Zalać dno czajniczka lub naczynia nie rozcieńczonym preparatem i pozostawić na około 1 – 2 minuty a następnie starannie umyć go czystą wodą.
4. Zmywarki do naczyń : Napełnić zmywarkę do ¾ objętości gorącą wodą a następnie dolać do zbiornika zmywarki 2 – 4 litrów preparatu. Uruchomić zmywarkę i pozwolić na jej samooczyszczanie aż do całkowitego usunięcia nagromadzonych osadów a następnie starannie przepłukać ją czystą wodą i ponownie napełnić czystą wodą i uruchomić zmywarkę na około 5 minut po czym odpompować wodę zanim ponownie użyje się jej do zmywania naczyń.

Wartość pH: 0,88
Okres przydatności: 36 miesięcy

Opinie

Napisz opinię

Swish Scale Remover 1L

Swish Scale Remover 1L

Preparat do usuwania osadów pochodzenia mineralnego (odkamieniacz)