abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Dasty Degreaser Professional Zobacz większe

Dasty Degreaser Professional

Nowy produkt

Dasty

Silnie odtłuszczający profesjonalny środek czyszczący

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

  • 0,75 L

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dasty Degreaser Professional to wysoko skoncentrowany środek czyszczący specjalnie zaprojektowany dla sektora profesjonalnego i nadaje się do czyszczenia tłustych zabrudzeń w  dziedzinie techniki mechanicznej.

Dasty Degreaser Professional zawiera specjalne składniki, używane w Europie wyłącznie przez  firmę Dasty. Nie zawiera rozpuszczalników. Działanie środka oparte jest na użyciu kombinacji substancji powierzchniowo czynnych, skutecznych szczególnie w usuwaniu takich zabrudzeń jak naturalny i mineralny tłuszcz, olej, kurz i zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego specyficzne dla sektora przemysłowego

- Różnorodność zastosowań.
- Silne działanie odtłuszczające.
- Formuła niezawierająca rozpuszczalników.
- Natychmiastowe działanie.

Zastosowanie:
Maszyny warsztatów mechanicznych - narzędzia mechaniczne - felgi i części do silników samochodów osobowych, motocykli i ciężarówek - łańcuchy motocykli, rowerów i pilarek - plandeki ciężarówek - Namioty zewnętrzne i przyczepy kempingowe - łodzie - resztki owadów z powierzchni - siłownia - linie basenów - meble ogrodowe z tworzyw sztucznych - filtry przemysłowe.

Sposób użycia:
Produkt należy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku uporczywego brudu, należy pozostawić produkt na ok. 4-5 minut, a  następnie spłukać;
Uwaga: Dla kolorowych powierzchni lub materiałów przed zastosowaniem na całej powierzchni należy najpierw wykonać test trwałości koloru w niewidocznym miejscu, aby uniknąć ewentualnych odbarwień.

Pojemność: 750 ml

Opinie

Napisz opinię

Dasty Degreaser Professional

Dasty Degreaser Professional

Silnie odtłuszczający profesjonalny środek czyszczący

Produkty powiązane