abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
Dasty Degreaser Professional Zobacz większe

Dasty Degreaser Professional 750 ml - Profesjonalny odtłuszczacz

DA 120024

Nowy produkt

Dasty

Silnie odtłuszczający profesjonalny środek czyszczący

Więcej szczegółów

21,46 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dasty Degreaser Professional to wysoko skoncentrowany środek czyszczący specjalnie zaprojektowany dla sektora profesjonalnego i nadaje się do czyszczenia tłustych zabrudzeń w  dziedzinie techniki mechanicznej.

Dasty Degreaser Professional zawiera specjalne składniki, używane w Europie wyłącznie przez  firmę Dasty. Nie zawiera rozpuszczalników. Działanie środka oparte jest na użyciu kombinacji substancji powierzchniowo czynnych, skutecznych szczególnie w usuwaniu takich zabrudzeń jak naturalny i mineralny tłuszcz, olej, kurz i zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego specyficzne dla sektora przemysłowego

- Różnorodność zastosowań.
- Silne działanie odtłuszczające.
- Formuła niezawierająca rozpuszczalników.
- Natychmiastowe działanie.

Zastosowanie:
Maszyny warsztatów mechanicznych - narzędzia mechaniczne - felgi i części do silników samochodów osobowych, motocykli i ciężarówek - łańcuchy motocykli, rowerów i pilarek - plandeki ciężarówek - Namioty zewnętrzne i przyczepy kempingowe - łodzie - resztki owadów z powierzchni - siłownia - linie basenów - meble ogrodowe z tworzyw sztucznych - filtry przemysłowe.

Sposób użycia:
Produkt należy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku uporczywego brudu, należy pozostawić produkt na ok. 4-5 minut, a  następnie spłukać;
Uwaga: Dla kolorowych powierzchni lub materiałów przed zastosowaniem na całej powierzchni należy najpierw wykonać test trwałości koloru w niewidocznym miejscu, aby uniknąć ewentualnych odbarwień.

Pojemność: 750 ml

Opinie

Napisz opinię

Dasty Degreaser Professional 750 ml - Profesjonalny odtłuszczacz

Dasty Degreaser Professional 750 ml - Profesjonalny odtłuszczacz

Silnie odtłuszczający profesjonalny środek czyszczący