Stelaż na czyściwo plastikowy, ścienny, dla rolek 350x340 mm max. Ciężar 1,6 kg PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE, KTÓRE REALIZOWANE JEST DO 2-3TYGODNI.
Plastikowy stelaż na czyściwo ABS z kółkami dla roli max 420 x 420 mm Ciężar: 2.55 kg PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE, KTÓRE REALIZOWANE JEST DO 2-3TYGODNI.
Plastikowy stelaż na czyściwo w roli max 420x420 mm. Spełnia normy H.A.C.C.P Ciężar 4.60 kg PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE, KTÓRE REALIZOWANE JEST DO 2-3TYGODNI.
Malowany stelaż na czyściwo z obcinarką, montowany na ścianie. Ciężar 1,2 kg PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE, KTÓRE REALIZOWANE JEST DO 2-3TYGODNI.
Stelaż na czyściwo malowany z obcinarką do czyściwa. 2 małe kółka ułatwiają przesuwanie stelaża. Cieżar: 2.90 kg PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE, KTÓRE REALIZOWANE JEST DO 2-3TYGODNI.
Ścienny dozownik na czyściwo ABS , spełniający normy H.A.C.C.P . Waga : 2,9 kg PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE, KTÓRE REALIZOWANE JEST DO 2-3TYGODNI.