ANKIETA
abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
profieurope.pl
none Odkurzacze, filtry, worki, akcesoria
Loba - SportCare dawniej Parkettglanz 10L Zobacz większe

Loba - SportCare dawniej Parkettglanz 10L

L10047015

Nowy produkt

Loba

402,46 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Preparat konserwująco-pielęgnujący do lakierowanych parkietów i lakierowanych podłóg korkowych

Odpowiednia konserwacja i pielęgnacja zwiększa żywotność lakieru i parkietu nawet czterokrotnie. Loba SportCare tworzy na powierzchni podłogi warstwę chroniącą lakier przed ścieraniem, ograniczającą przyleganie kurzu i zanieczyszczeń, nie zmywajacą się przy bieżącym czyszczeniu. Nadaje podłodze delikatny połysk. Idealnie nadaje się do konserwowania i pielęgnacja podłóg sportowych, gdyż powierzchnia uzyskuje przyczepność zgodną z normą 18032.

Sposób użycia:

Pierwsza konserwacja/ po gruntownym doczyszczeniu:
Pierwszą konserwacje należy przeprowadzić po uzyskaniu przez lakier pełnej twardości - zwykle 7 - 14 dni po położeniu ostatniej warstwy lakieru. Na oczyszczona z brudu i kurzu podłogę należy nanieść cienką warstwę preparatu przy pomocy specjalnego narzędzia "łasiczka" firmy loba, gąbki lub czystej miękkiej ścierki bawełnianej nałożonej na szczotkę. Preparat schnie około 30 minut - w tym czasie nie należy chodzić po podłodze ani poprawiać nałożonej warstwy (może to spowodować powstanie smug). W pomieszczeniach narażonych na duże obciążenie (obiekty publiczne, szkoły, hale sportowe) należy powtórzyć konserwację w identyczny sposób po około 7 dniach.

Bieżąca konserwacja:
W czasie użytkowania podłogi warstwa ochronna SportCare ulega częściowemu starciu i zmatowieniu. Po każdym co czwartym - piątym czyszczeniu podłogi należy uzupełnic warstwę ochronną poprzez naniesienie na czystą podłogę cienkiej warstwy preparatu rozcieńczonego z wodą (na jeden litr wody 50 - 200 ml preparatu).

Czyszczenie:
Do bieżącego czyszczenia polecamy preparat Loba Cleaner, który nie usuwa warstwy ochronnej SportCare. Po długim okresie użytkowania może okazać się koniecznym gruntowne czyszczenie podłogi, w czasie którego zostaną usunięte wszystkie naniesione dotąd warstwy Loba SportCare. Do gruntownego czyszczenia proponujemy preparat Loba CareRemover. Po gruntownym czyszczeniu należy nanieść ponownie nierozcieńczony preparat SportCare - jak przy pierwszej konserwacji.

Opinie

Napisz opinię

Loba - SportCare dawniej Parkettglanz 10L

Loba - SportCare dawniej Parkettglanz 10L

Pliki do pobrania