ANKIETA
abt24.pl
tekst alternatywny Kosmetyki, detailing, chemia samochodowa
profieurope.pl
none Odkurzacze, filtry, worki, akcesoria
Obniżka! Tenzi - Środek Pleśniobójczy Zobacz większe

Tenzi Środek Pleśniobójczy

Nowy produkt

Tenzi

Preparat do usuwania pleśń

Więcej szczegółów

17,82 zł brutto

-10%

19,80 zł brutto

  • 600 ml

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tenzi Środek Pleśniobójczy to preparat usuwa pleśń we wszystkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich, jak kuchnia, łazienka, strych, pralnia czy piwnica. Likwiduje ciemne naloty na rurach, ścianach, oknach, kafelkach oraz w innych, nawet trudno dostępnych miejscach. Środek charakteryzuje się wysoka skutecznością działania.

Zastosowanie:
Produkt do usuwania pleśni, mchów i grzybów w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia, łazienka, strych, pralnia czy piwnica. Likwiduje ciemne naloty na rurach, ścianach, oknach, kafelkach oraz innych, nawet trudno dostępnych miejscach. Przeznaczony do powierzchni, materiałów oraz wyposażenia nie mających kontaktu z żywnością lub środkami żywienia zwierząt.  Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym.

Sposób użycia:
Zabezpieczyć powierzchnie, które nie mają być czyszczone, przed działaniem produktu. Produkt gotowy do użycia, nie rozcieńczać. Powierzchnie zajęte przez pleśń spryskać z odległości 15-20 cm. Po upływie ok. 15-30 min. spryskaną powierzchnię przetrzeć wilgotną ścierką. W przypadku silnego zanieczyszczenia czynność powtórzyć. Wymagany czas wentylacji minimum 30 min. Produkt przechowywać i transportować tylko w oryginalnych opakowaniach. Chronić przed światłem słonecznym oraz ciepłem.  Produkt przechowywać w suchym pomieszczeniu szczelnie zamknięty, w temperaturze  +5  +35 st.C ze sprawną wentylacją.

pH: 13
Pojemności: 600 ml

Opinie

Napisz opinię

Tenzi Środek Pleśniobójczy

Tenzi Środek Pleśniobójczy

Preparat do usuwania pleśń